Partnerzy

 

Rynek nieruchomości to system naczyń połączonych, w którym jedno przedsięwzięcie pociąga za sobą szereg innych działań. Nie da się stworzyć sprawnego systemu bez perfekcyjnie współdziałających partnerów. Emmerson Realty S.A. szczyci się efektywną współpracą z wieloma firmami oraz instytucjami z różnych branż i dziedzin życia społecznego.

Nasi partnerzy to wiodące firmy i instytucje w swoich dziedzinach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tej współpracy. Wyrażamy przekonanie, że podobnie oceniają ją nasi partnerzy. Emmerson Realty S.A. działa praktycznie we wszystkich segmentach rynku, dlatego współpracujemy z firmami i instytucjami o bardzo zróżnicowanym zakresie działalności.

Są wśród nich instytucje publiczne, banki i inne instytucje finansowe, deweloperzy i inwestorzy, generalni wykonawcy inwestycji, firmy doradcze, architekci, projektanci wnętrz, zarządcy nieruchomości, prawnicy, notariusze, agencje reklamowe i marketingowe, drukarnie, prasa, radio i telewizja, a także inni pośrednicy. Dbając o wysoką jakość oferowanych usług i rozwój naszych firm, działamy jednocześnie na rzecz rozwoju całego rynku nieruchomości w Polsce.


ARTSEM 

Agencja ARTSEM zajmuje się projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych (działania SEO, SEM, strony www, sklepy www, strony mobilne, audyty stron www, linki sponsorowane, kampanie bannerowe).

Inwestowanie w nieruchomości

Przedmiotem działalności firmy Grupa Emmerson S.A. jest nabywanie nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych oraz gruntów na rachunek własny na terenie całej Polski. Środki na ten cel pozyskiwane są od inwestorów w ramach prywatnych emisji akcji. Spółka jest także zaangażowana merytorycznie i kapitałowo w małe oraz średnie firmy w z branży budownictwa i nieruchomości, a także w udział w innych przedsięwzięciach biznesowych na rynku nieruchomości, w roli inwestora pasywnego lub aktywnego, m.in. w wierzytelności hipoteczne.

Wyceny majątkowe

Emmerson Evaluation oferuje wyceny mieszkań, działek, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, biurowców, lokali użytkowych, centrów handlowych, magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych, nieruchomości przemysłowych, gruntów inwestycyjnych, hoteli oraz wszelkich innych nieruchomości. Zatrudniamy doświadczonych rzeczoznawców majątkowych z uprawnieniami państwowymi, a także certyfikatem TEGoVA, uznawanym w Unii Europejskiej.

Doradztwo finansowe

Emmerson Finanse S.A. - jako niezależny doradca finansowy - współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Wieloletnie doświadczenie Naszych pracowników gwarantuje doskonałą znajomość procedur bankowych oraz prawidłowy przebieg procesu kredytowego. Oprócz rozwiązań standardowych, naszym Klientom oferujemy również dedykowane produkty finansowe i ubezpieczeniowe. Specjalizacja w zakresie finansowania nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, a także w zakresie przedsięwzięć inwestycyjnych, czyni z Emmerson Finanse S.A. solidnego partnera dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Biuro turystyczne Emmerson LUMICO Sp. z o.o. specjalizuje się w organizacji konferencji i imprez firmowych oraz w obsłudze turystyki przyjazdowej. Klientom indywidualnym biuro oferuje szereg form wypoczynku w kraju i zagranicą. Od 2007 roku działa biuro LUMICO w Stuttgarcie przedstawiając klientom z Niemiec interesującą ofertę wypoczynku w Polsce.

Zarządzanie nieruchomościami

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, biurowymi, handlowymi, magazynowymi i przemysłowymi: administrowanie nieruchomościami, obsługę techniczną budynków, ochronę, utrzymanie czystości, usługi cateringowe i inne. Na zlecenie zajmiemy się także aranżacją, wykończeniem, umeblowaniem i wyposażeniem wnętrz w dowolnym standardzie.

Zobacz: www.emmerson-zarzadzanie.pl

Espiro Property

Firma Espiro Property Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych, na zlecenie klientów indywidualnych.

Nasi klienci nie muszą angażować się w proces budowy, gdyż oferujemy pełną obsługę inwestycji,  począwszy od wyboru projektu i pomocy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń do realizacji domu w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz.

Nie pobieramy żadnych zaliczek,  a płatności odbywają się w systemie ratalnym i dopiero po wykonaniu danych prac. Co więcej, na wszystkie prowadzone prace dajemy 5-letnią gwarancję, zaś cena zawarta w umowie ma charakter stały i nie podlega zmianie nawet w sytuacji gwałtownej podwyżki cen materiałów na rynku budowlanym.

Interia.pl

Interia.pl - jeden z czołowych portali internetowych w Polsce. Od niedawna Emmerson ma na portalu interia.pl własną rubrykę poświęconą nieruchomościom.

Hamilton Immobilien GmbH

Hamilton Immobilien GmbH jest niezależnym i samodzielnym przedsiębiorstwem niemieckim świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz dużych inwestorów i oferentów nieruchomości.

Usługi firmy obejmują obiektywną oraz kompetentną poradę z zakresu: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, kredytów hipotecznych, budowlanych, konsumenckich, funduszy oraz prywatyzacji mieszkań.

Market News 24

Market News 24 to agencja informacyjna produkująca treści wideo. Dzięki stałej współpracy z agencją eksperci firmy Emmerson nagrywają materiały wideo, które są dystrybuowane do największych serwisów internetowych.

Media-Creations

Wydawnictwo ogólnopolskie – specjalizujące się w tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Tworzące szeroką gamę segmentów tematycznych ukazując najnowsze trendy, design oraz służąc fachowymi wskazówkami.

Modelarnia.org

Modelarnia zajmuje się budowaniem i projektowaniem makiet, m.in. osiedli mieszkaniowych. Wykorzystując park maszyn, doświadczony zespół jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowane i precyzyjne makiety, których minimalne elementy mają 0,7 mm szerokości. 

Onet.pl

Onet.pl to największy portal informacyjny w Polsce, który co miesiąc odwiedza ok. 10 mln użytkowników. Posiadamy tam własną rubrykę ekspercką oraz autorski blog: strefynieruchomości.blog.pl. 

propertynews.pl

Portal nieruchomości komercyjnych kierowany do menedżerów firm deweloperskich działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, inwestorów i właścicieli nieruchomości, a także władz samorządowych. Zawiera informacje z rynku centrów handlowych, biur, hoteli i magazynów, wzbogacone o rozbudowaną, ogólnopolską wyszukiwarkę centrów handlowych. Dostarcza wiadomości o inwestycjach na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz o trendach i zmianach zachodzących w tym sektorze.

rp.pl

Rzeczpospolita - jeden z najchętniej czytanych dzienników w Polsce. Komentarze i artykuły naszych ekspertów dotyczące nieruchomości stale goszczą na łamach gazety w wydaniu drukowanym i internetowym (rp.pl).