System franczyzowy

 

Emmerson Realty S.A. posiada własne oddziały w największych miastach Polski, a także rozwija sieć biur franczyzowych, organizowanych pod szyldem "Emmerson" i prowadzonych przez naszych partnerów biznesowych.

Emmerson Realty S.A. oferuje franczyzobiorcom sprawdzoną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, dostęp do kluczowych narzędzi służących realizacji tego celu, a także wsparcie marketingowe.

Szczegółowe warunki finansowe ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji,  po analizie konkretnej sytuacji potencjalnego franczyzobiorcy, a także lokalnego rynku nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami posiadających własne biura, z mocną pozycją na rynkach lokalnych, jak i osoby dopiero planujące podjęcie takiej działalności.

Nasi franczyzobiorcy uzyskują wsparcie jednej z największych polskich firm na rynku nieruchomości. Firma Emmerson działa z powodzeniem od 1994 roku. Oferujemy prawdziwie kompleksową obsługę – oprócz pośrednictwa w wynajmie i sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych także zarządzanie nieruchomościami, wyceny i analizy rynku, doradztwo inwestycyjne, doradztwo kredytowe, marketing i reklamę nieruchomości, a także inwestowanie w nieruchomości.

W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą, uprzejmie prosimy o kontakt.

 

Robert Rychcik
Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej
tel. kom. 516 000 550
tel. 22 828 92 96, fax 22 828 92 97
e-mail: robert.rychcik@emmerson.pl