Badania i analiza rynku

Dział Badań i Analiz jest częścią firmy Emmerson Realty S.A., działającej w strukturze Grupy Emmerson – jednego z liderów we wszystkich sektorach rynku nieruchomości w Polsce posiadającego oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Płocku. Działalność w strukturze grupy umożliwia nam niepowtarzalny dostęp do wewnętrznych baz danych i wsparcie fachowej kadry specjalistów rynku nieruchomości.

NASZE ATUTY

Doświadczeni analitycy łączący znajomość nowoczesnych narzędzi badawczych z obszerną wiedzą zdobywaną od początku istnienia nowoczesnego rynku nieruchomości w Polsce.

Szerokość i kompletność oferty.

Krajowym i międzynarodowym spółkom deweloperskim, firmom budowlanym, producentom materiałów budowlanych, bankom, funduszom inwestycyjnym oraz osobom prywatnym oferujemy raporty o lokalnym rynku, bazy danych, analizy projektów inwestycyjnych, badania rynkowe i indywidualne konsultacje.

Na bieżąco monitorujemy rynek nieruchomości w Polsce.

W ostatnich kilku latach opracowaliśmy ponad 100 raportów rynkowych, a także ponad 150 indywidualnie skrojonych na potrzeby klientów analiz i opracowań.

Dysponujemy danymi porównawczymi z różnych etapów rozwoju rynku i wszystkich jego segmentów.

Regularne badania rynku oraz stała współpraca z innymi działami firmy zapewniają naszym klientom najbardziej aktualne opracowania.

Oprócz standardowych raportów przedstawiających kompleksową analizę całych rynków, oferujemy wyciągi z aktualizowanych baz danych z najważniejszymi informacjami o projektach deweloperskich, a także opracowania przygotowywane pod kątem konkretnych wymagań inwestorów.

Oferujemy obszerne i szczegółowe bazy danych z rynku pierwotnego – efekt regularnego monitoringu wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych, realizowanych na terenie największych aglomeracji w Polsce.

KONTAKT

Paulina Jońca

Główny Analityk

tel. 516 000 645

Top