Marketing i reklama

Kompleksowa obsługa inwestycji mieszkaniowych w zakresie marketingu, reklamy i PR od momentu przygotowania inwestycji do jej komercjalizacji.

Zanim dana inwestycja zostanie ukończona, klient powinien mieć możliwość zobaczenia, jak będzie wyglądało jego przyszłe mieszkanie oraz budynek, w którym będzie mieszkał.

Nazwa inwestycji i znak graficzny, to bez wątpienia najważniejsze elementy w komunikacji marketingowej dewelopera, ale w obu przypadkach propozycje, które przedstawiamy, muszą spełniać oczekiwania dewelopera, ale przede wszystkim być rozpoznawalne i łatwo zapamiętywane przez odbiorców.

Album inwestycji Wybrane projekty

Naszym klientom polecamy opracowanie kompleksowej prezentacji inwestycji. Dzięki temu możemy państwu zaproponować spójną wizualnie i koncepcyjnie promocję każdego projektu. Do każdej inwestycji możemy przygotować szereg materiałów promocyjnych, takich jak wizytówki, długopisy, notesy etc.

AVANGARDEN opracowanie kompleksowej prezentacji inwestycji

SYRENA opracowanie kompleksowej prezenta inwestycji w skład której wchodzą: - katalog inwestycji - ulotka promocyjna - wizytówka - gadżety reklamowe

Folder i ulotka Wybrane projekty

Ulotka reklamowa może mieć różną formę, kształt i wielkość. W zależności od potrzeb (rodzaju inwestycji, sposobu dystrybucji itp.). Ulotki mogą być drukowane na papierze różnej grubości, z różnymi dodatkami uszlachetniającymi.

CICHA DOLINA projekt graficzny, przygotowanie do druku i druk

Foldery wielostronicowe, które zawierają szczegółową prezentację inwestycji, to idealne miejsce do przedstawienia wizualizacji, lokalizacji oraz wszelkich atutów oferowanej inwestycji.

Wykonujemy również ulotki okazjonalne (zaproszenia na dni otwarte, informacje o ofertach specjalnych itp.), drukowane w małych nakładach.

ZAPROSZENIEA ulotka - projekt, przygotowanie do druku i drukUlotki i foldery grupy kapitałowej Emmerson Realty S.A.


EMMERSON folder reklamowy - projekt graficzny, przygotowanie do druku i druk

Odpowiednie wykorzystanie i wyeksponowanie powierzchni wielkoformatowych to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy/produktu.

DOLCE VILLA billboard - opracowanie projektu graficznego

Makieta inwestycji jest doskonałym elementem wyposażenia każdego biura sprzedaży nieruchomości, gdyż pozwala w łatwy i przejrzysty sposób pokazać klientowi, jak będzie wyglądać dana inwestycja po ukończeniu budowy.

Targi nieruchomości są świetną okazją do zaprezentowania inwestycji potencjalnym klientom. Jednakże duże zainteresowanie ze strony klientów może zapewnić jedynie profesjonalnie przygotowane i atrakcyjnie wyglądające stoisko.

Top