OBSŁUGA ONLINE

Spotkania

Nasi Doradcy udzielają bezpłatnych konsultacji online i wyjaśniają jak w obecnym okresie funkcjonuje obsługa naszej firmy, obrót dokumentów itp

Niezbędne druki do podjęcia współpracy dostępne są w formie elektronicznej

Kompletowanie dokumentów w miarę możliwości odbywa się przez platformy elektroniczne (w tym Podpis elektroniczny)

Nasze biura obsługi działają, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa (dezynfekcja itp.)

W przypadku korzystania z naszego biura lub bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami zapewniamy, rękawiczki i środki do dezynfekcji

Dokumenty przekazujemy bezpiecznie w jednorazowej foliowej koszulce i teczce

MASZ PYTANIA?

W wybranej przez Ciebie formie przedstawimy Ci naszą ofertę, a Ty będziesz mógł zapytać o wszystko. Prowadzimy spotkania online. 

Napisz do nas

Oferujemy przeprowadzenie większości procesu online. Wszelkie niezbędne dokumenty uzyskasz od nas w formie elektronicznej. Całkowicie wyręczymy Cię w spotkaniach z kontrahentami.

W większości przypadków rekomendujemy kontakt wirtualny z Doradcą za pomocą dostępnych komunikatorów (Teams, Skype, Messenger, WhatsApp itp.). W tej formie jest możliwość przygotowania oferty z wykorzystaniem np. zdjęć, filmów itp.

Doradcy dbają o zachowanie rekomendowanych zaleceń Ministerstwa Zdrowia w trakcie spotkań, wizyt itp. 

W przypadku wykonywanych czynności w mieszkaniu / domu lub innej nieruchomości Klienta, rozpoczynają się one i kończą odpowiednią dezynfekcją z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. 

Prezentacje wykonywane są indywidualnie (max. 2 osoby) z zachowaniem odpowiednich odległości. 

Jak działamy

Precyzyjna analiza potrzeb – najważniejszy etap procesu sprzedaży. Od prawidłowego zdiagnozowania decyzji o zbyciu mieszkania, domu, biura czy działki zależy nasz wspólny sukces. Dzięki dokładnej analizie potrzeb jest w stanie dobrać efektywne narzędzia i zagwarantować szybką sprzedaż.   

Wycena nieruchomości – rzetelna wycena w oparciu o realia rynkowe i oczekiwania Klienta jest podstawą do dalszych kroków. Rozsądnie ustalamy cenę nieruchomości w oparciu o dane transakcyjne. Każda przyjmowana oferta jest traktowana indywidualnie a jej analiza jest robiona precyzyjnie na miarę jej możliwości. 

Idealne przygotowanie do sprzedaży – śledzimy trendy, obserwujemy rynek i potrafimy profesjonalnie przygotować nieruchomość na sprzedaż lub wynajem. Cały nasz zespół został przeszkolony z zakresu home stagingu a w jego skład wchodzą dyplomowani home stagerzy. Potrafimy właściwie zaprezentować potencjał nieruchomości, aby udało się ją szybko sprzedać za możliwie jak najwyższą cenę. 

Profesjonalna sesja fotograficzna – jeden obraz to 1000 słów a kupujemy oczami, stąd ogromną rolę przykładamy do dobrej prezentacji oraz atrakcyjnego opakowania. Każda nieruchomość jest wyjątkowa a nasze zadanie to zaprezentować ją jako atrakcyjny produkt. 10 sekund, czyli pierwsze wrażenie decyduje o wszystkim, dlatego tak wielką wagę przykładamy do profesjonalnego zaprezentowania Twojej nieruchomości.  

Skuteczna Promocja – kreatywny PR i marketing poprzez szerokie możliwości oraz rozbudowaną bazę klientów dociera do kilkumilionowej grupy klientów. Skupiamy się nie tylko na wykorzystywaniu narzędzi promocyjnych, ale przede wszystkim na mechanizmach zwiększających szybkość dotarcia do oferty. Działamy w obszarze nowych technologii, których celem jest generowanie maksymalnego ruchu na ofertach. Inwestujemy w pozycjonowanie strony internetowej. Współpracujemy z największymi serwisami nieruchomości. Dodatkowo na każdym z portali pozycjonujemy nasze oferty generując na nich jeszcze większy ruch. 

Social Media – efektywnie wykorzystujemy media społecznościowe. Widzimy w nich olbrzymią siłę i technologię, która w krótkim czasie jeszcze przyspieszy sprzedaż i rozbuduje nowe kanały dotarcia do Klientów. Staliśmy się olbrzymią siłą opiniotwórczą a nasi fani informują o naszych ofertach swoich znajomych, znajomi znajomych. Skrupulatnie gromadzimy bazę Klientów, do których w pierwszej kolejności docierają najnowsze oferty i akcje mailingowe. Jesteśmy responsywni, szybko reagujemy na Państwa potrzeby.   

DLACZEGO MY?

  1. Historia – ponad 27 lat na rynku, bezpieczne transakcje
  2. Ludzie – doświadczenie, profesjonalizm, wirtualna obsługa, ludzie z pasją, chętni do współpracy
  3. Sukces – nasze osiągnięcia to pond 10 000 transakcji, 3000 wyłączności, największe, spektakularne transakcje, rynkowa skuteczność
  4. Co nas wyróżnia – kompleksowa oferta, wirtualna obsługa, nowoczesny program, SPECJALIŚCI Z KAŻDEJ DZIEDZINY NIERUCHOMOŚCI, wyłączności z indywidualną opieką, precyzyjne monitorowanie rynku, nowe technologie
  5. Korzyści – dajemy poczucie bezpieczeństwa, wiedzę, dopracowane dokumenty i model działania, nowoczesne narzędzia, optymalizację kosztów, szkolenia, skuteczną promocję, sprawdzony know-how
  6. Serwis posprzedażowy
Top