Wystawiona do sprzedaży nieruchomość to bardzo przestronna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji.
Znajduje się w budynku sąsiadującym z wejściem do do metra Natolin ,ale położenie mieszkania na południowy wschód powoduje że jest ono ciche i dobrze doświetlone.
Mieszkanie w kształcie regularnego kwadratu pozwala na zdefiniowanie strefy sypialnej, biura do pracy ,strefy wypoczynkowej oraz kuchni .
Łazienka z kabiną prysznicową i pralką.
Garderoba rozwiązuje problem szaf.
Rozkład oraz metraż mieszkania pozwala na przearanżowanie na mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie posiada sporych rozmiarów loggię na południowy wschód.
W budynku na poziomie 0 znajduje się galeria handlowa .usługi, sklep spożywczy ,pub, pizzeria
Nieruchomość posiada KW ,nieobciążoną .
Polecam i zapraszam.
Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.