Do wynajęcia od 18 GRUDNIA dwupokojowy apartament z pięknym 30 metrowym tarasem, balkonem i klimatyzacją na bliskiej Woli.
Zaaranżowany przez cenionego architekta, wykończony materiałami wysokiej jakości z dbałością o najdrobniejszy szczegół pod względem funkcjonalnym i użytkowym.
Apartament znajduję się w nowoczesnym bloku z 2118 roku wykończony i wyposażony w wysokim standardzie w wysokiej klasy gustowne meble i dodatki.
Na apartament składają się:
-salon z aneksem kuchennym ok 19 m kw i tarasem ok 26 m kw
-sypialnia ok 11 m kw z balkonem ok ok 3 m kw
-łazienka ok 4 m kw
-hol ok 3 m kw
Do apartamentu przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok 9 m kw oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym, szerokie na 2,5 m .
Mieszkanie bardzo funkcjonalnie urządzone w jasnej, przyjemnej kolorystyce wnętrz, podzielone na strefę dzienną i nocną z dodatkową strefą relaksu w postaci pięknego tarasu.
Apartament zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym z bogatą infrastrukturą, jednocześnie blisko terenów zielonych i rekreacyjnych.
KOSZTY:
– najem 4500pln/miesięcznie,
– ryczałt na media (woda, prąd, C.O., wywóz śmieci, ścieki) 600pln/miesięcznie
– kaucja jednorazowa 4500pln.
Serdecznie polecam.
Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.