ul. Zakroczymska – doskonała lokalizacja

Numer oferty: MW-325579
4.200 PLN
Cena za metr: 76,36 PLN
Powierzchnia całkowita:
55.00 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Rodzaj:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Rynek
wtórny

Lokalizacja:

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Śródmieście
Ulica: Zakroczymska
Opis oferty

Do wynajęcia dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1950 roku. Budynek usytuowany blisko Starego Miasta, w cichej i zielonej okolicy. Bardzo dobra komunikacja oraz wszelkie uroki Nowego i Starego Miasta, to niewątpliwe atuty tej lokalizacji.

W skład mieszkania wchodzi:
– salon z aneksem kuchennym
– sypialnia
– łazienka z kabiną prysznicową
– korytarz

Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien na południe i północ. Lokal jest cichy (sypialnia wychodzi na patio), co jest dużym atutem jak na tą lokalizację.

Dodatkowo płatne media według zużycia (woda, prąd, gaz).
Brak miejsca parkingowego – dostępne są miejsca wokół budynku. 

Zaprasza na prezentację

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.

Dodatkowe informacje
Piętro: 3
Liczba pięter: 3
Umeblowane: Tak
Typ kuchni: Z oknem otwarta na salon
Stan: bardzo dobry
Forma własności: własność
Czynsz: 400.00 zł
Tagi: Dla studenta,Dla rodziny z dziećmi,Do dalszego wynajmu,Blisko szkoła i przedszkole,Blisko komunikacji miejskiej,Cicha i spokojna okolica,Z dala od ruchliwej ulicy,Piękny widok,Do metra 10 min
Lokalizacja
Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami